DRŽAVNO NATJECANJE U VELIKOJ GORICI

Autor: Marija Bajo, 6. 4. 2023.

Deset prvih nagrada na državnom natjecanju

Petog travnja je održano 61. državno natjecanje u plesu u Velikoj Gorici na kojem je sudjelovalo deset naših učenica sa besprijekornim rezultatom. Natjecale su se u tri kategorije, a sve su osvojile visoki broj bodova odnosno prve nagrade.U drugoj kategoriji je mentorica Katarina Đurđević s dvjema učenicama, Maja Rajab s 99,16 bodova i Nina Trcin s 98,78 bodova. U istoj kategoriji je mentorica Andreja Radan s učenicom Norom Kadović ostvarila rezultat od 98,70 bodova. U trećoj kategoriji je učenica Ema Matijašević osvojila 98,54 boda s mentoricom Sanjom Hrgetić i Tia Prosinečki s osvojenih 98,26 bodova uz mentoricu Hilari Kos. U petoj kategoriji se natjecalo čak pet učenica. Marta Barac je osvojila 99,98 bodova s mentoricom Adrijanom Barbarić Pevek. Mentorica Nataša Jurišić s dvjema učenicama, Nathalie Nujster s osvojenih 99,90 bodova i Dora Maruševec s 99,20 bodova. Soffia Andriichenko je osvojila 99,60 bodova uz mentoricu Renatu Vraneković. Mentorica Ivona Grubišić Pupić je s učenicom Ninom Baburić osvojila 99,00 bodova.

ČESTITKE NA IMPRESIVNOM USPJEHU!