ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Autor: Marija Bajo, 6. 3. 2023.

Deset prvih i dvije druge nagrade na 61. županijskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa.

U drugoj kategoriji su tri učenice osvojile prve nagrade. Maja Rajab (96,20 bodova) i Nina Trcin (92,00 bodova) su za mentoricu imale nastavnicu Katarinu Đurđević, a Nora Kadović (95,60 bodova) je radila s mentoricom - nastavnicom Andrejom Radan. U trećoj kategoriji, nastavnica Hilari Kos je radila s učenicom Tiom Prosinečki koja je osvojila prvu nagradu, 92,40 bodova, i s učenicom Ameli Medved koja je osvojila drugu nagradu, 89,80 bodova. U istoj kategoriji je nastavnica Sanja Hrgetić radila s učenicom Emom Matijaševič koja je osvojila prvu nagradu, 92,80 bodova i s učenicom Nariom Ljubić koja je osvojila drugu nagradu, 88,20 bodova. Posljednja kategorija u kojoj se naša škola natjecala je peta i u njoj je osvojeno pet prvih nagrada. Učenica Sofiia Andrichenko uz mentorstvo nastavnice Renate Vraneković, 97,20 bodova. Učenica Nathalie Nujster uz mentorstvo nastavnice Nataše Jurišić, 96,40 bodova. Učenica Marta Barac uz mentorstvo nastavnice Adrijane Barbarić Pevek, 95,40 bodova. Učenica Dora Maruševec uz mentorstvo nastavnice Nataše Jurišić, 94,60 bodova. Učenica Nina Baburić uz mentorstvo nastavnice Ivone Grubišić Pupić, 91,40 bodova.

Čestitamo svim učenicama i nastavnicama na uspjehu!