KREATIVNI OTISAK

Autor: Marija Bajo, 11. 11. 2022.

Kako bismo odraslim osobama s autizmom, korisnicima Centra za autizam omogućili pogled u plesno obrazovanje plesača suvremenog plesa, za njih 15. i 29. studenoga 2022. od 11 do 12 sati organiziramo posjet Školi suvremenog plesa Ane Maletić. U pratnji profesora defektologa, korisnici će sudjelovati u inkluzivnim plesnim radionicama na nastavnom satu profesorice Gordane Svetopetrić, plesne umjetnice i edukatorice. Posebno iznenađenje i veselje za odrasle osobe sa autizmom predstavljat će zajedničko kreativno istraživanje plesnog pokreta sa učenicima/cama srednjoškolcima.

Aktivnost je dio projekta Kreativni otisak kojeg zajednički provode Centar mladih „Ribnjak“ i Centar za autizam.

Suradnik u programu je Škola suvremenog plesa Ane Maletić.

Projekt je financiran kroz Program javnih potreba u kulturi Grada Zagreba za 2022.godine.

Kako bismo odraslim osobama s autizmom, korisnicima Centra za autizam omogućili pogled u plesno  obrazovanje  plesača suvremenog plesa, za njih 15. i 29. studenoga 2022. od 11 do 12 sati  organiziramo posjet Školi suvremenog plesa Ane Maletić. U pratnji profesora defektologa,  korisnici će sudjelovati u inkluzivnim plesnim radionicama na nastavnom satu profesorice Gordane Svetopetrić, plesne umjetnice i edukatorice. Posebno iznenađenje i veselje za odrasle osobe sa autizmom predstavljat će zajedničko kreativno istraživanje plesnog pokreta sa učenicima/cama srednjoškolcima.

Suradnik u programu je Škola suvremenog plesa Ane Maletić.