JESENSKI ROK ZA UPIS SREDNJU ŠKOLU

Autor: Marija Bajo, 15. 8. 2022.

Audicija za upis u pripremni i prvi razred srednje škole će se održati 23.08.2022. u 9:00 sati, u prostorijama Škole suvremenog plesa Ane Maletić na adresi Laginjina 13.

• Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa  20.8.2022.
  • Završetak registracije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH i Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu  23.8.2022.
  • Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.)  24.8.2022.
  • Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere  22.8.2022.
  • Provođenje dodatnih ispita i provjera te unos rezultata  23.8.2022.
  • Unos prigovora na osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis, završetak unosa rezultata s popravnih ispita i brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete  24.8.2022.
  • Završetak prijava obrazovnih programa i početak ispisa prijavnica  25.8.2022.
  • Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici dostavljaju razrednicima, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu) i brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice  26.8.2022.
  • Objava konačnih ljestvica poretka  27.8.2022.
  • Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja srednje škole (potvrda liječnika školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) i dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao  29. – 30. 8. 2022.
  • Objava slobodnih upisnih mjesta nakon jesenskoga upisnog roka
  • 1.9.2022.