ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Autor: Marija Bajo, 6. 3. 2022.

Pet prvih nagrada na 60. županijskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa

Učenice Maja Rajab, Ema Matijašević, Eva Smoljanović, Dora Šorša, Nina Trcin i Eva Vuković su pod mentorskom palicom nastavnice Katarine Đurđević osvojile prvu nagradu s osvojenih 97,60 bodova. U prvoj kategoriji, pored navedenih su se natjecale i učenice Petra Hukman, Naria Ljubić, Iva Nikolić, Dea Rakić i Nera Vancaš. Njihova mentorica je nastavnica Sanja Hrgetić, a osvojile su prvu nagradu, 93,46 bodova. U drugoj kategoriji je također osvojena prva nagrada, 94,20 bodova pod vodstvom mentorice Nike Špekuljuk, a učenice koje su se natjecale su Ines Janin, Lucija Pijaca, Amelie Medved, Vida Jadrešić, Tia Prosinečki i Izabela Štrac. Treću kategoriju je škola također obilježila prvom nagradom, s osvojenih 98,80 bodova. Učenici koji su plesali pod mentorskom palicom nastavnice Ranete Vraneković su Matija Prevolnik, Nathalie Nujster, Dora Maruševec, Marta Barac i Tara Medar. Još dvije prve nagrade su zasjale u četvrtoj kategoriji. Mentorica nastavnica Adrijana Barbarić Pevek je vodila Larisu Radanec, Janu Mariu Križić, Lanu Bogović i Dinoru Stipaničić, a osvojile su 95,80 bodova. Posljednja skupina je vođena od strane mentorice nastavnice Eni Vesović, osvojili su 94,40 bodova, a učenici plesači su Gisela Maria Karman, Helena Kirschenheuter, Ana Prevoznik i Krešimir Stjepan Zvonković. Čestitamo svima na uspjehu i sretno na državnom natjecanju!