REZULTATI NATJECANJA

Autor: Marija Bajo, 2. 3. 2021.

Četiri prve i jedna druga nagrada na 59. županijskom natjecanju HGDPPa.

Ove godine se održava 59. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, od 27. veljače do 7. ožujka. Naša Škola je sudjelovala na županijskom natjecanju 27. veljače u Velikoj Gorici, u tri kategorije. Učenica Nina Trcin pod vodstvom mentorice Katarine Đurđević je osvojila prvu nagradu – 95,20 bodova u I. kategoriji, a plesala je Zadanu koreografiju - J.Č.Tarbuk, na glazbu Danspetters: The Christmas Tree Dwarves. Mentorica Nika Špekuljuk je pripremila dvije učenice za II kategoriju. Ema Matijašević je osvojila prvu nagradu – 91,98 bodova, a Dora Šorša drugu nagradu – 88,00 bodova. Obje su izvele Zadanu koreografiju - K.Đurđević, na glazbu iz filmova: Pink Panther, James Bond, Mission Impossible. U V. kategoriji su nastupile dvije učenice srednje škole. Judita Trupar je osvojila prvu nagradu – 94,40 bodova pod mentorstvom Adrijane Barbarić Pevek, a Lea Filipčić također prvu bagradu – 91,60 bodova pod mentorstvom Eni Vesović. Obje su izvele Zadanu koreografiju – R.Vraneković, na glazbu R.Bagno: Vertigo 20 (izbor). Iskrene čestitke učenicama i mentoricama, želimo vam puno uspjeha na državnom natjecanju!