Dojdi 8maš te zove, saznaj više o našoj Školi!

Autor: Marija Bajo, 9. 5. 2019.

Posjetite naš štand (broj 22) sutra od 10 do 16 sati

i saznajte više o programima naše škole.

Naša škola je i ove godine sudionik manifestacije "Dojdi osmaš, Zagreb te zove"! Već petnaestu godinu zaredom, a ove godine  pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba, a u organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje, Prirodoslovne škole Vladimira Preloga, Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju te Ugostiteljsko-turističkog učilišta, ova manifestacija budućim srednjoškolcima pruža priliku da se na jednom mjestu upoznaju s brojnim gimnazijskim, strukovnim i umjetničkim programima 80-ak zagrebačkih srednjih škola.

Naša Škola je na štandu zajedno s učenicima i profesorima pripremila zanimljiv sadržaj, pregled fotografija i videa s nastupa iz dvorane Vatroslava Lisinskog, ZKM-a, MSU-a, dokumentacija ispita različitih predmeta i sl., informacije na letku, i druge zanimljivosti, ali i dobro raspoloženje i razgovorljive sugovornike koji će vam biti na raspolaganju. Posebno najavljujemo nastup naših učenica koji će se održati na centralnom dijelu parka Zrinjevac, u 12:25 sati.

Nastup koji će učenice izvesti sada na otvorenom, možete pogledati na linku: https://www.facebook.com/skolaanemaletic/videos/623814658041571/

Dođite, čekamo vas!