AUDICIJE ZA UPIS U PRIPREMNI I PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Autor: Administrator , 6. 6. 2011.

POSEBNI UVJETI

U pripremni razred srednje plesne škole upisuju se učenici koji nisu pohađali osnovno plesno obrazovanje. Kandidati pristupaju audiciji na kojoj se boduje uspjeh iz predmeta: ples, ritmika, plesna tehnika i glazbena kultura.

U prvi razred srednje plesne škole upisuju se učenici koji su završili osnovnu plesnu školu ili pripremni razred. Kandidati pristupaju audiciji na kojoj se boduje uspjeh iz predmeta: ples, ritmika, plesna tehnika i glazbena kultura. Pored navedenoga, vrednuje se i opći uspjeh u četvrtom razredu osnovne plesne škole odnosno pripremnom razredu te uspjeh iz predmeta: ples, ritmika i plesna tehnika.

Nakon položene audicije učenici  upisuju  četverogodišnji srednjoškolski program

Prve dvije godine učenici pohađaju zajednički program (stručni i općeobrazovni). Nakon uspješno završene druge godine, učenici se opredjeljuju na temelju rezultata  prethodnog školovanja za  nastavak obrazovanja,  za zanimanja:

- plesač suvremenog plesa

- plesač edukacijskog smjera

Prilikom upisa u pripremni i prvi razred srednje škole potrebno je donijeti potvrdu nadležnog liječnika o nepostojanju kontraindikacija.

AUDICIJE ZA  PRIPREMNI I PRVI RAZED SREDNJE ŠKOLE ODRŽAT ĆE SE 05. SRPNJA

U 16 SATI.