OBAVIJEST O UPISU U PRIPREMNI I 1.RAZRED SREDNJE ŠKOLE-JESENSKI ROK

Autor: Administrator , 31. 8. 2016.

Nakon dostavljenih prijavnica u općeobrazovnoj školi ili kod nas u Školi, učenice koje su položile audiciju na jesenskom roku potvrđene su u sustavu i mogu se upisati.

Upisi će se održati u petak, 02. rujna 2016. od 10:00 do 14:00 sati u prostorijama Škole.

Na upise je potrebno donijeti:

1. Upisnica iz aplikacije Upisi.hr (isti postupak kao i s prijavnicom, ulazak u aplikaciju s korisničkim podatcima, Moj odabir, zatim dohvati upisnicu, popuniti ju i potpisati)
2. Upisnica Škole (nalazi se na našoj web stranici pod rubrikom Upisi)
3. Potvrda specijalista medicine rada da učenik/ca može pohađati plesnu školu
4. Ugovor o školskoj participaciji za šk. god. 2016./2017. (popuniti u 2 pimjerka, nalazi se na web stranici u rubrici Upisi)
5. Suglasnost za korištenje osobnih podataka (web stranica, rubrika Upisi)
6. Prilikom upisa plaća se upisnina u iznosu od 100,00 kuna

Vidimo se!