OBAVIJEST-PODJELA SVJEDODŽBI I UPISI U VIŠE RAZREDE-OSNOVNA ŠKOLA

Autor: Administrator , 13. 6. 2016.

Poštovani,

podjela svjedodžbi za osnovnu školu i upisi u više razrede osnovne škole (2., 3. i 4. razred) održat će se u četvrtak, 16.06.2016., prema slijedećem rasporedu:

1.A (razrednica Vesna M. Matić)- u 10 sati
1. B i D (razrednica Irena Vrabec Kuleš)- u 9:30 sati
1. C  i 1., 2. A/C Pšečenica(razrednik Damir Janković)- u 9 sati
2. A (razrednica Ira Bičanić)- u 14 sati
2. B (razrednica Katarina Đurđević)- od 09:00 do 09:30 sati
2. C (razrednica Nataša Jurišić)- u 9 sati
3. A, B i C (razrednice Snežana Loborec Ačimović i Andreja Radan)- od 16 do 18 sati
4. A, B i C (razrednice Emina Fatović i Irena Vrabec Kuleš)- podjela svjedodžbi u petak (17.06.2016.) u 19 sati.

U vrijeme podizanja svjedodžbi vršit će se i upisi. Upisna dokumentacija nalazi se pod rubrikom Upisi. Za upis potrebna je upisnica za osnovnu školu, ugovor o participaciji za učenike, u 2 primjerka te suglasnost za korištenje podataka. Molimo roditelje da OBAVEZNO potpišu svu dokumentaciju i popune sve rubrike. Učenici sami mogu donijeti upisni materijal, ali isti mora biti ispunjen i potpisan od strane roditelja/staratelja. Prilikom upisa plaća se upisnina u iznosu od 100 kn. Podsjećamo roditelje da podmire dugovanja participacije kako bismo učenicima mogli izdati svjedodžbe.

Vidimo se!