Natječaj za radno mjesto-nastavnik glasovira i korepeticije

Autor: Administrator , 22. 9. 2015.

Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Laginjina 13, 10 000 Zagreb raspisuje

za popunu radnog mjesta

NASTAVNIK GLASOVIRA I KOREPETICIJE- 1 izvršitelj, (M/Ž), VSS, profesor/ica klavira, na određeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno).

Uvjeti prema: Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10 - ispravak, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 94/13 i 152/14).

Uz prijavu priložiti životopis i preslike:

- dokaz o stručnoj spremi

- domovnica

- potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o stečenom radnom stažu

- uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega/nje ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci).

Kandidat koji ima pravo prednosti kod zapošljavanja prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve potrebne dokumente.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat koji ne pristupi testiranju smatra se da je povukao prijavu i više se ne smatra kandidatom prijavljenim na javni natječaj.

Prijave s dokumentacijom s naznakom "za natječaj" dostaviti u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja na adresu:

Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Laginjina 13, 10 000 Zagreb.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

________________________________________________________________

Objava natječaja pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i Web stranici Škole dana 22. rujna 2015. godine.

Zagreb, 22. rujna 2015. godine

Ravnateljica: