TIJEK I POSTUPAK UPISA U 1. SREDNJE I PRIPREMNI RAZRED U JESENSKOM ROKU

Autor: Administrator , 23. 6. 2014.

TIJEK I POSTUPAK UPISA U 1. SREDNJE I PRIPREMNI RAZRED U JESENSKOM ROKU

OPIS POSTUPAKA

Početak prijava obrazovnih programa - 25. 8. 2014.

Oni učenici koji ove godine ne završavaju 8. razred tog datuma se javljaju u Školu suvremenog plesa Ane Maletić i donose svoj OIB kako bi ih upisno povjerenstvo moglo aktivirati. Tek nakon toga mogu prijaviti u sustavu željeni program. Obavezno moraju pribaviti svoj elektronički identitet u svojoj općeobrazovnoj školi (CARNet).

Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere - 27. 8. 2014.

Provođenje dodatnih ispita i provjera  - 28. 8. 2014.:

u 9:00 sati audicija za 1. srednje

u 10:00 sati audicija za pripremni

NAPOMENA: na audiciju je potrebno donijeti osobnu fotografiju radi lakše identifikacije tijekom audicije

Unos rezultata u sustav - 29.8.2014.

Završetak prigovora na unesene osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis - 30.8. 2014.

Početak ispisa prijavnica:

1. 9. 2014.

KRAJNJI ROK ZA ZAPRIMANJE POTPISANIH PRIJAVNICA:

3. 9. 2014.

Svi učenici (i oni koji ove godine ne završavaju 8. razred) isprintane i potpisane prijavnice dostavljaju razrednicima u općeobraznovnim školama koji to registriraju u sustav

Objava konačnih ljestvica poretka - 4. 9. 2014.

Dostava liječničke svjedodžbe medicine rada, dostava isprinatnog i potpisanog obrasca o upisu u I. razred/pripremni srednje škole (upisnice) u Školu suvremenog plesa Ane Maletić - 5.9. 2014.