AUDICIJA ZA UPIS U PRIPREMNI I PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Autor: Administrator , 3. 5. 2013.

AUDICIJA ĆE SE ODRŽATI 15.  LIPNJA 2013. GODINE OVIM REDOM:

- U 10:00 SATI ZA PRVI RAZRED SREDNJE I

- U 16:00 SATI ZA PRIPREMNI RAZRED.

Na audiciju je potrebno donijeti:

1) potvrdu liječnika koji je pratio kandidata tijekom osnovnog obrazovanja o nepostojanju kontraindikacija za odabrani obrazovni program, kao i

2) fotografiju radi lakšeg utvrđivanja identiteta.

3) prijavnicu za audiciju učenici mogu preuzeti u tajništvu škole na dan audicije

U pripremni razred srednje plesne škole upisuju se učenici koji nisu pohađali osnovno plesno obrazovanje.

Kandidati  pristupaju audiciji na kojoj se boduje uspjeh iz predmeta: ples, ritmika, plesna tehnika i glazbena kultura.

U prvi razred srednje plesne škole upisuju se učenici koji su završili osnovnu plesnu školu ili pripremni razred.

Kandidati  pristupaju audiciji na kojoj se boduje uspjeh iz predmeta: ples, ritmika, plesna tehnika  i glazbena kultura. Vrednuje se još opći uspjeh četvrtog razreda osnovne plesne škole, odnosno opći uspjeh u pripremnom razredu.

Nakon položene audicije učenici upisuju četverogodišnji srednjoškolski program. Prve dvije godine učenici pohađaju zajednički program.

Nakon uspješno završene druge godine, učenici se opredjeljuju na temelju rezultata prethodnog školovanja za nastavak obrazovanja u programu

• plesač suvremenog plesa ili
  • plesač edukacijskog smjera.

U prilogu se nalazi Pravilinik o provođenju prijemnog ispita

Priloženi dokumenti:
Pravilnik_o_provo_enju_prijemnog_ispita-2013..doc (64.00 KB)