SRETAN DAN ŠKOLE!

Autor: Marija Bajo, 23. 10. 2021.

"21. listopada 1954. donešeno rješenje o osnivanju Skole za ritmiku i ples u Zagrebu. Tim povodom dio aktualnih učenika, gošće iz reda nekadašnjih učenika i dio nastavnika obilježili su Dan škole.
     Prema riječima Irene Mikec obilježavanje je bilo skromno i "pandemijsko". Nastavnici Adrijana Barbarić Pevek, Mirna Sporiš, Damir Janković i Goran Đugum te učenici 2. i 3. razreda srednje škole imali su redovnu nastavu. Nakon nastave naše drage Mia Čondić, Vlatka Bašić, Tara Jelovac, Lana Hosni i Petra Hraščanec kratko su se osvrnule na svoje plesno školovanje i život uz / za ples.
     Nadamo se da će najbliža subota datumu osnivanja postati tradicionalnim danom obilježavanja Dana škole i mjestom susreta učenika, bivših i sadašnjih, kolega i prijatelja." ravnateljica Oksana Čuljat

Na poveznici pogledajte kratka videa: