JESENSKI ROK - UPIS U PRIPREMNI I PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Autor: Marija Bajo, 9. 7. 2021.

Nakon održane audicije (25. kolovoza), učenici koji trebaju izvršiti upis, potrebna dokumentacija je:

• upisnica za srednju školu
  • liječnička potvrda
  • potvrda o uplati
  • suglasnost roditelja
  • ugovor o iznosu participacije

Sve dokumente, osim liječničke potvrde možete preuzeti na stranici (klik na Upisi  koji se nalaze na padajućem izborniku)

Učenici koji imaju namjeru upisa u Pripremni razred ili prvi razred srednje škole trebaju dostaviti u Školu suvremenog plesa Ane Maletić svoj OIB radi aktiviranja u NISpuSŠ (putem e-mail adrese: skola@skolaanemaletic.hr).

Učenici obavezno moraju pribaviti svoj elektronički identitet (CARNet) u općeobrazovnoj školi (osnovnoj ili srednjoj, ovisno koju učenik pohađa).

Elektronički identitet se sastoji od korisničkog imena i lozinke. Nakon prve prijave učenik dobiva PIN na broj mobitela. Nakon aktiviranja i prijave u sustav pomoću elektroničkog identiteta mogu prijaviti željeni program.

UČENICI SE PRIJAVLJUJU I UPISUJU ELEKTRONIČKI PUTEM MREŽNE STRANICE NACIONALNOG INFORMACIJSKOG SUSTAVA PRIJAVA I UPISA U SREDNJE ŠKOLE www.upisi.hr.

Opis postupaka

• Početak prijava u sustav i prijava obrazovnih programa         21. 8. 2021.

• Završetak registracije za kandidate izvan redovitog sustava                  obrazovanja RH    23.8.2021.

• Dostava osobnih dokumenata, svjedodžbi i ostale dokumentacije za kandidate izvan redovitog sustava obrazovanja RH Središnjem prijavnom uredu     25.8.2021.

• Dostava dokumentacije redovitih učenika (stručno mišljenje HZZ-a i ostali dokumenti kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.)     23.8.2021.

• Završetak prijave obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere     24.8.2021.

• Provođenje dodatnih ispita – AUDICIJA     25.8.2021.

• Unos prigovora na osobne podatke, ocjene, natjecanja, rezultate dodatnih provjera i podatke na temelju kojih se ostvaruju dodatna prava za upis    25.8.2021.

• Završetak unosa rezultata s popravnih ispita        25.8.2021.

• Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete     25.8.2021.

• Završetak prijava obrazovnih programa     26.8.2021.

• Početak ispisa prijavnica     26.8.2021.

• Krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici dostavljaju razrednicima, a ostali kandidati šalju Središnjem prijavnom uredu)     27.8.2021.

• Brisanje s lista kandidata koji nisu zadovoljili preduvjete ili dostavili prijavnice     27.8.2021.

• Objava konačnih ljestvica poretka      28.8.2021.

• Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u određeni program obrazovanja (potvrda liječnika školske medicine, potvrda obiteljskog liječnika ili liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) srednje škole     30.8. – 31.8.2021.

• Dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao     30. 8. – 31. 8. 2021.

• Objava slobodnih upisnih mjesta nakon jesenskoga upisnog roka  1.9.2021.

Priloženi dokumenti:
Publikacija_umjetnicke_sportasi.pdf (676.97 KB)