JESENSKI ROK / Audicija za upis u 1. razred osnovne škole

Autor: Marija Bajo, 30. 4. 2021.

Nakon održane audicije, javljamo da su prošli kandidati pod rednim brojem: 1, 10, 15, 20, 23 i 25. Molimo sve kandidate i roditelje da se upišu u školu do petka, 3.9. na mail škole: skola@skolaanemaletic.hr. Potrebna dokumentacija je:

• upisnica za osnovnu školu
  • potvrda o uplati
  • suglasnost roditelja
  • ugovor o iznosu participacije

​Sve dokumente možete preuzeti na stranici - klik na Upisi  koji se nalaze na padajućem izborniku.

U osnovnu školu učenici se upisuju nakon završenog 3. razreda općeobrazovne škole. Program četverogodišnje osnovne škole obuhvaća ples, ritmiku, plesnu tehniku i klasični balet te uz glazbenu kulturu (solfeggio) i glasovir, učenici stječu temelj plesnog i glazbenog obrazovanja. Nastava u osnovnoj školi odvija se tri puta tjedno u suprotnom turnusu od općeobrazovne škole. Učenici tijekom nastavne godine prezentiraju svoj rad javnim izvedbama u kazalištu.