SCENSKA PRAKSA - INTER(ME)D

Autor: Marija Bajo, 26. 3. 2021.

Pripreme za nastup scenske prakse su u punom jeku!

Predstava iz predmeta Scenska praksa koja će se izvoditi ove godine je INTER(ME)D koreografkinje i nastavnice Eni Vesović. Predstava je prvi put izvedena 2014. godine u produkciji Studija za suvremeni ples u suradnji s KUC Travno i DaCi Hrvatska. Nastup naših učenika koji su pripremile i nadgledale Eni Vesović i nastavnica Irena Mikec će se održati u ponedjeljak 29. ožujka u Zagrebačkom kazalištu mladih, uz ograničenja propisanih epidemioloških mjera. Učenici koji nastupaju su: Paula Benjak, Kristijan Blagus, Ema Budak, Lea Filipčić, Matilda Hrastić, Viktorija Maksić, Tea Stanko, Judita Tripar, Damian Vereš, Elena Štrac i Karla Žuglić. Glazba u INTER(ME)D-u je dijelom autorska - Iztok Drabik Jug, a dijelom Antonio Vivaldi, Koncert u f molu, op. 8 RV 297, br. 4 Zima, Allegro Non Molto. Sretno svima!