BORAVAK I RAD U ŠKOLI SUVREMENOG PLESA ANE MALETIĆ

Autor: Marija Bajo, 14. 9. 2020.

Ulazak u Školu: mjerenje temperature (uz mjerenje kod kuće - u slučaju povišene temperature, ne dolaziti u Školu već se javiti liječniku i razredniku te upravi Škole), dezinfekcija ruku, prijelaz preko dezinfekcijske barijere, nošenje maske obavezno.

Odlazak učenika do označene svlačionice / učionice/ dvorane: na hodniku / učionici / sanitarnim čvorovima je obavezno nošenje maske i nije dozvoljeno hodati bosih nogu.

Upotreba sanitarnog čvora: nakon upotrebe WC-a potrebno ga je dezinficirati dostupnim sredstvom i nakon toga oprati ruke.

Boravak u dvoranama: upis u evidenciju; u dvorani 1, 2, 3 moguće je istovremeno vježbanje učenika/ca bez maske (4 metra razmaka između učenika, 7 m2 po učeniku). Moguće je prisustvo dodatnih 5 učenika koji prate nastavu sjedeći s maskom na međusobnoj udaljenosti 1,5 - 2 m2 . Nakon vježbanja na podu, stariji učenici svoje mjesto na podu dezinficiraju dostupnim sredstvom. Za mlađe učenike, dezinfekciju preuzima nastavnik. Dvorane se često provjetravaju, a nakon izmjena razreda, dezinfekcija traje 15 minuta. Isto se donosi na klavirske sobe i učionice teorijske nastave.

U učionicama za teorijsku nastavu ako je više od 8 učenika, nošenje maske je obavezno.

Klavirske sobe: nakon svakog učenika, potrebno je dezinficirati tipke klavira i cijelu sobu. Dezinfekcija traje 15 minuta.

Boravak u zajedničkim prostorijama: u označenom prostoru, učenici na propisanoj udaljenosti, mogu jesti, odmarati se i pisati zadaću. Nošenje maske obavezno. Na mjestima za odmaranje potrebno je staviti vlastitu prostirku koji učenici drže u svom ormariću.