OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE

Autor: Marija Bajo, 5. 9. 2020.

U prvom tjednu nastave školske godine 2020. / 2021. nastava će započeti za učenike temeljnog programa, prvih i drugih razreda Srednje škole u prostorijama Škole, a za učenike trećih i četvrtih razreda na novoj lokaciji ŠPUDa (prvi dan nastave - 7.9.2020. / lokacija: OŠ Kajzerica, Ul. Žarka Dolinara 9 / vrijeme dolaska:  3. razredi - 16:00 sati; 4. razredi - 17:00 sati).

Raspored općeobrazovnih predmeta u našoj Školi će biti objavljen u nedjelju.

Zbog usklađivanja s rasporedima drugih škola i načinima pohađanja nastave plesnih i glazbenih predmeta te epidemioloških mjera kojih se moraju pridržavati, učenici ostalih razreda osnovne i srednje škole dobit će obavijesti od svojih razrednika.

Učenici prvih razreda Osnovne škole, pripremnih i prvih razreda Srednje škole će također dobiti obavijest od razrednika za sastanak u Školi u prvom tjednu nastave.